Restauracja po schodkach, Sarbinowo

Restauracja po schodkach, Sarbinowo

Czas biegnie i nawet najdłuższy urlop dobiega końca. Starasz się aby ostatnie chwile wykorzystać jak najlepiej, nasycić oczy i duszę widokiem morza. Pogoda jednak nie musi ci sprzyjać. Nagły deszcz, wiatr i szukasz gdzieś schronienia. Wybór pada na mijaną wiele razy Restauracje po schodkach. Obiad nie jest jeszcze wykluczony. Na początek kawa, herbata i może coś na słodko.


Gustowny wystrój, mnie przypominał restauracje Na palube w czeskich Mikulovicach. Jak na estetykę lokali w Sarbinowie i okolicy wnętrze restauracji po schodkach jest najładniejsze. W środku pusto, żadnych gości, można usiąść przy stoliku z widokiem na wzburzone morze. Jest klimatycznie, ciepła herbata, czy aromatyczna kawa powinny rozgrzać nieco wnętrze.

 Pyszne serniki

Sernik z restauracji po schodkach w Sarbinowo

W karcie śniadania, dania obiadowe oraz desery. Wybór pada na polecane przez panią z obsługi serniki. Próbujemy. Pulchne, a zarazem delikatne, wszystkim smakują. Czas mija na rozmowie i jeszcze świeżych wspomnieniach pobytu nad morzem. Za oknem przestaje padać. Po sycącym deserze rezygnujemy z obiadu.

Sernik z restauracji po schodkach w Sarbinowo

W chwili podjęcia naszej decyzji o wyjściu pojawiają się kolejni goście. Obsługa zna już ludzi, wychodzi więc na to, że to części bywalcy tego miejsca. Warto podkreślić, że wyjątkowego jak na standardy Sarbinowa. Kawa, desery, lody, nawet jedzenie ulega zmianie. Nie ma ku temu wątpliwości. Decyzje dokąd pójść możemy podjąć na podstawie opinii.

Sernik z restauracji po schodkach w Sarbinowo

Miejsce z klimatem

Restauracja po schodkach, Sarbinowo

To mobilizuje właścicieli, co przekłada się na jakość. Tanio nie będzie, nie łudźmy się. Kurorty żyją z turystyki i muszą zarobić na przyjezdnych. Nie znaczy to jednak, że trzeba robić wszystko tanim kosztem. Zdobyte zaufanie i pozytywne wrażenia u jednych gości przekładają się na kolejnych. Z całą pewnością do takich miejsc należy Restauracja po schodkach w Sarbinowie.

Restauracja po schodkach, Sarbinowo

Będąc już w tej niewielkiej nadmorskiej mieścinie, warto przyjść napić się czegoś, spróbować deserów, zjeść obiad z najbliższymi. Cieszący oko wystrój przekłada się na pozytywny odbiór wszystkiego. Po schodkach nie odwracają tym uwagi od oferty. To spójna całość. Warto odwiedzić to miejsce i sprawdzić je, aby przekonać się o tym wszystkim osobiście.
___
Restauracja Po Schodkach, Sarbinowo, sierpień 2020
zdjęcia: źródło własne